Народжені вільними. Віжуали

У 2016 році виповнюється 25 років Незалежності, але реальна історія Незалежності України набагато довша і багатша. Протягом віків найголовнішою цінністю і рушійною силою до Незалежності для українців була свобода.

Комунікаційна кампанія до 25-ої річниці незалежності України об’єднана єдиною ідеєю про народжених вільними українців, які стоять на передовій свободи світу.

Ключове гасло кампанії – «Україна. Народжені вільними». Для міжнародної спільноти – «Ukraine. At the Forefront of Freedom».

«Цією кампанією ми хочемо нагадати світовій спільноті, що ми будемо стояти до кінця за нашу землю, за нашу і їхню свободу. Світ може на нас розраховувати, ми їх не підведемо, але дуже важливо, щоб вони нас теж не підвели. Зараз наша свобода потрібна не тільки нам , а й усьому світу», – пояснила концепцію Наталя Попович, лідер проекту «Україна. Народжені вільними».

Єдиним візуальним стилем кампанії до 25-річчя незалежності держави став український авангард. Цей період історії України, анексований з української свідомості радянською пропагандою, є одним з важливих елементів національної ідентичності.

Вперше всі державні установи – як за кордоном, так і в регіонах – будуть використовувати сувенірну продукцію та роздаткові матеріали в єдиному стилі та двома мовами – українською та англійською.

billboard_all billboard_all billboard_all billboard_all 23_UA_citilayts 23_UA_citilayts 23_UA_citilayts

23_UA_citilayts