Промо-ролик до Євробачення 2017

Київ, 27 квітня 2017.

До Євробачення-2017 створили спеціальний промо-ролик про Україну “Come to Ukraine to celebrate diversity” («Приїздіть до України святкувати розмаїття»). Це 30-секундне відео із кадрами, відзнятими у наймальовничіших куточках України. Основою для пісні стала мелодія пісні Шакіри, відома з мультфільму «Зоотрополіс». Її виконує Настя Багінська, фіналістка першого сезону конкурсу «Голос. Діти».

Ініціатор та розробник ролику – компанія CFC Consulting – офіційний інформаційний партнер пісенного конкурсу Євробачення-2017. Автори ідеї – Олеся Драшкаба та Іван Тимченко. Відео відзняла продакшн-компанія Svetofor. Режисер-оператор ролика – Іван Тимченко. «Звісно, хотілося показати більше, але у нас був жорсткий часовий ліміт. Тому творча команда вирішила показати  знакові місця», – пояснила Світлана Соловйова, представник продакшн-компанії Svetofor.

«Для мене це великий досвід і велика відповідальність. А взагалі, зйомки це дуже цікаво», –  поділилася враженнями Настя Багінська. У минулому році Настя брала участь у національному відборі на дитяче Євробачення, братиме участь і цього року. Також Настя знімалася у проекті “Hop, Netherlands, Hop” – промо-ролику до референдуму у Нідерландах щодо ратифікації Асоціації України з ЄС.

Фонограму саундтреку зробили брати Гадюкіни – Павло Крахмальов та Ігор Мельничук. «З величезною радістю відгукнулись на пропозицію у написанні аранжування і фонограми для промокомпанії  «Come to Ukraine». Приємно відчувати себе частиною команди професіоналів,   які створюють позитивний імідж України на європейському рівні. Особлива подяка мегаталановитій Анастасії Багінській.  Ми впевнені, що не раз почуємо її ім’я у числі  переможців міжнародних конкурсів , у тому числі і  Євробачення», – зазначили вони у своєму коментарі.

«На жаль, у нас зараз немає бюджету, щоб транслювати цей ролик за кордоном. Ми маємо надію, що нас підтримає уряд, і цей ролик побачить не тільки користувачі Інтернету, а також телеглядачі світових каналів. Можливо, ми залучимо такі канали як CNN, BBC Euronews, щоб цей ролик побачили якомога більше людей», – зазначив Геннадій Курочка, співзасновник Українського кризового медіа-центру.

До Євробачення-2017 створили промо-ролик «Приїздіть до України святкувати розмаїття»