Арт-літак. Відео

Kyiv, 28 квітня 2017.
28 квітня у Києві на площі перед аеропортом «Київ» урочисто відкрили арт-літак у новенькій лівреї у кольорах Євробачення.

«Наш арт-літак – унікальний: більше двох років він радував гостей і жителів столиці своїм кольоровим виглядом. Вже зроблені тисячі селфі, що розлетілися по всьому світу. Літак став візитною карткою аеропорту «Київ». Але прийшов час змінити «одяг». Тож зустрічайте наш арт-літак у кольорах Євробачення-2017» – відкрила захід Галина Богданенко, керівник прес-служби аеропорту «Київ».

«Наша ідея – не тільки показати красивий літак у кольорах Євробачення, а й привернути увагу гостей столиці до українського літакобудування. Адже за рівнем розвитку авіаційної промисловості Україна належить до найбільш розвинутих держав. Цьому красеню АН-24, який наразі є арт-візитівкою аеропорту «Київ», вже багато років, а він продовжує надихати. І я щиро вдячний колегам за можливість донесення іноземним гостям столиці важливих меседжів саме у такий креативний спосіб», – прокоментував подію Генадій Курочка, керівник проекту та керуючий партнер компанії CFC Consulting.

Олександр Хохлов, директор програми АН-132 ДП «Антонов», також подякував організаторам проекту за новий арт-вигляд АН-24 та зазначив, що у червні цього року ДП «Антонов» спільно з партнерами із Саудівської Аравії планують показати на авіаційній виставці у Франції нового красеня – український літак АН-132.

Розмальовували літак художники Андрій Ковтун та Вікторія Лайм. Андрій представляє третє покоління «авіаційної» сім’ї. Дідусь – льотчик, тато – авіатехнік, а Андрій – художник, який розмальовує літаки. Як пожартував під час урочистого відкриття сам митець: «Якби ми працювали втрьох, то мій тато б лагодив літаки, я б їх розмальовував, а дідусь би був пілотом. Це була б супер-команда». Художники зазначили, що під час роботи над цим арт-об’єктом погодні умови були не зовсім сприятливими, але їм все вдалося. Зараз це єдиний літак в Україні, який розмальований у стилі дизайну Євробачення-2017.

Керівництво аеропорту «Київ» запрошує усіх бажаючих поглянути на Євро-літак та зробити селфі.

18157570_10155367350198338_3137889612961212729_n

У Києві до Євробачення презентували новий арт-літак